Новости

Форум православних молодіжних лідерів «Ф.О.М.А. – Ковель»

Опубликовал ari-art в категории Новости / Мероприятия

 

У п’ятницю, 16 вересня, розпочав роботу Форум православних молодіжних лідерів. Подібний захід вперше відбувся на теренах Володимир-Волинської єпархії та проводився за ініціативи ковельської громадської організації «Путь Православних», з благословення єпископа Володимир-Волинського і Ковельського Володимира та за підтримки Ковельської райдержадміністрації.

 

Учасниками заходу стали представники усіх благочинь Володимир-Волинської єпархії – священики, що займаються роботою з молоддю, а також юні активісти з числа парафіян. Понад п’ятдесят молодих людей з усіх куточків Волині прибули, щоб взяти участь у Форумі православних молодіжних лідерів.

Реєстрація делегатів проходила на території ковельського храму в ім’я Почаївської ікони Божої Матері. Після молебню перед початком доброї справи, учасники заходу переїхали в санаторій «Турія». Тут, у затишних  приміщеннях, розташованих у мальовничому сосновому лісі, й проходили заняття та відпочинок учасників форуму.

День перший

Відразу ж по приїзді у санаторій учасники форуму відмітили високий рівень організації заходу. Комфортабельні номери, добірне харчування, чисте лісове повітря навкруги – усе це допомогло молоді зосередитися на спілкуванні та навчанні.

Перед початком роботи до присутніх звернувся секретар єпархіального управління протоієрей Володимир Лисий. Він передав присутнім благословення єпископа Володимира та побажав цікавої та плідної роботи.

Нагадаємо, що до проведення Молодіжного форуму у Ковелі долучилися організатори Всеукраїнського молодіжного руху «ФОМА» (Форум організації молодіжної активності) – священик Владислав Диханов та його помічники. Протягом трьох днів вони навчали учасників самостійно організовувати роботу православної молоді.

Молодіжні лідери були задіяні в тренінгах і семінарах, інтерактивних іграх, роботі в групах, презентації проектів, захисті доповідей.

День другий

… розпочався з богослужіння у Свято-Введенській церкві м. Ковеля. Тут усі учасники молилися за Божественною літургією. Очолив Богослужіння секретар єпископа Володимира архімандрит Варлаам. Він передав особисті вітання владики і побажав плідної праці на грядущий день.

Після обіду розпочалися тренінгові заняття. Завітали на форум і представники місцевої влади – заступник голови райдержадміністрації Андрій Дмитрович Мигуля та заступник міського голови Ігор Ярославович Прокоп’єв. Андрій Дмитрович приємно вразив присутніх – він душевно прочитав вірш «Земля дочекалася сонця» та майстерно виконав пісню «Немає краще, як удома».

Голова Всеукраїнського молодіжного руху «ФОМА» священик Владислав Диханов вручив гостям подячні листи.

На закінчення зустрічі учасники заходу та гості разом заспівали пісню «Волинь моя», що стала своєрідним гімном цього форуму.

Яскравою та феєричною була концертна програма гурту «Buttefly», якою порадували учасників форуму його організатори. Отець Владислав Диханов теж виконав кілька пісень під гітару.

Проте найбільшим сюрпризом для всіх став вечірній вогник на березі річки з багаттям і гучними піснями. Загалом другий день форуму пройшов активно, плідно і весело.

 

orthodoxy.org.ua

О ФОМЕ

Молодёжное движение "Фома" возникло как результат объединения молодёжи, включившейся в благотворительную, миссионерскую и социальную деятельность Днепропетровской епархии УПЦ, проводимую руководителями нескольких епархиальных отделов.
Коментарии