Новости

Молодіжний форум Білоцерківської єпархії

Опубликовал ari-art в категории Новости / Мероприятия

 

З 11 по 13 листопада з благословення Високопреосвященнішого Митрофана, архієпископа Білоцерківського і Богуславського пройшов перший в Білоцерківської єпархії Всеукраїнський форум активної молоді «Ф.О.М.А.».

 

З кожного благочиння єпархії на з’їзд прибули священики і миряни, що працюють і спілкуються з молоддю. Під час форуму організатор руху священик Владислав Діханов з помічниками поділився досвідом спілкування з молоддю, організацією волонтерської роботи на церковних парафіях.

В перший день Форум розпочався молитвою у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква. Далі учасники форуму перемістилися в приміщення актового залу ЗОШ № 5, де проходило знайомство і спілкування учасників.

Другого дня ведучий зустрічі священик Владислав Діханов запропонував провести заняття у формі навчання, гри і роботи. Протягом дня учасники, які були поділені на команди, з допомогою гри вчилися бути командою. Перед ними ставилась ціль і зусиллями всіх членів команди потрібно було показати свою єдність і цілеспрямованість у вирішенні поставленого завдання. Справжнім навчанням став підсумок практичного заняття. Учасники, з допомогою ведучого, розглядали свої командні помилки, що надзвичайно важливо для подальшої роботи в організації молодіжних кружків. Вони також визначили проблеми, з якими зустрічається керівник «молодіжки» при організації молодіжного клубу. Другий день став не менш захоплюючим та інтересним і разом з тим запропонував нові теми для подальших роздумів.


На третій день Форуму учасники молодіжного Форуму, молилися за Божественною літургією у Спасо-Преображенському кафедральному собору м. Біла Церква. Богослужіння очолив Преосвященніший Никодим, єпископ Рокитнянський, вікарій Білоцерківської єпархії.

Після соборної молитви Форум продовжив свою роботу. Заняття розпочалися із презентацій існуючих проектів соціального спрямування організованих православними молодіжними кружками різних регіонів. Першу презентацію представила волонтер православного молодіжного руху «Молодь не равнодушна» на честь преподобного Іони Київського Надія із Києва. Вона розповіла і водночас, за допомогою слайд-шоу, показала роботу Іонінської молодіжки: про поїздки в будинок ветеранів, жіночий психоневрологічний інтернат, дім малютки, дитячі будинки, про семінари та тренінги для волонтерів та багато іншого. Проект «Скаути Вінниці» представила делегат з Вінницької єпархії матушка Ірина. Діяльність православного молодіжного клубу «Воскресіння» Білоцерківської єпархії висвітлила волонтер клубу Наталія.

Далі учасники Форуму взялися визначати нові проекти соціального спрямування, що можна застосовувати у своїй роботі. Священик Владислав Діханов допоміг сформулювати ціль найкращих і найперспективніших із них.

Наостанок зустрічі і роботи молодіжного Форуму, кожен учасник висловив думку чого він навчився, і як діятиме надалі.

 

Білоцерківська єпархія УПЦ

О ФОМЕ

Молодёжное движение "Фома" возникло как результат объединения молодёжи, включившейся в благотворительную, миссионерскую и социальную деятельность Днепропетровской епархии УПЦ, проводимую руководителями нескольких епархиальных отделов.
Коментарии